Teknoloji

GreedFall 2 Erken Erişim Yol Haritası Belli Oldu

Geliştirici stüdyo Spiders, Steam üzerinden yaptığı paylaşım ile GreedFall 2 Erken Erişim yol haritası hakkında merak edilen detayları sundu. Bizleri içerik anlamında zengin bir süreç bekliyor görünen o ki. İşte detaylar.


İlginizi Çekebilir: GreedFall 2 Yaz Mevsiminde Geliyor


2022 yılının Mayıs ayında duyurulmuş GreedFall devam oyunu, geçtiğimiz hafta gerçekleştirilen NACON Connect 2024 sunumu sırasında etkileyici bir fragman ile yeniden karşımıza çıkmıştı. Aynı sunum sırasında, GreedFall 2: The Dying World ile yaz mevsiminde Steam üzerinden Erken Erişim versiyonu ile buluşacağımızı da öğrenmiştik. Şimdi de yeni paylaşım ile GreedFall 2 Erken Erişim yol haritası da ortaya çıkmış oldu.

GreedFall 2 Erken Erişim Yol Haritası Detayları

Verilen bilgilere göre Spiders, Erken Erişim sürecinin başlaması ile oyunculara hikayenin ilk bölümlerini oynama, Teer Fradee, Thynia ve Uxantis olmak üzere üç bölgeyi keşfetme ve ilk yoldaşlarımızı edinme fırsatı sunacak. Ayrıca farklı yetenek setleri ile karakter oluşturma imkanı, yeni bölgesel araştırma görevleri ve zindanlar da bizi bekleyecek. Bu zindanların bazı karakterler ile farklı şekillerde etkileşime girmemize olanak tanıyacağı söylenir iken, hikayeye ve oyunun geçtiği dünyaya yeni eklemeler de yapacakmış.

Diğer yandan, Erken Erişim sürecinin sonuna kadar yayınlanacak olan güncellemeler ile yeni bölgeler, yoldaşlar, yerel ve ana görevler, yetenekler, özelleştirme seçenekleri ve dahası eklenecek. Ayrıca dengeleme ayarlamalarının ve hata çözümlemelerinin de yapılacağı söyleniyor. Ne var ki, zaman içerisinde ne denli büyük yenilikler yapılacak olsa da, genel olarak tam sürümün sadece % 30 kadarını görecekmişiz.

GreedFall 2: The Dying World

Hikaye bizi ilk oyunun üç yıl öncesine götürecek. Adasından zorla kopartılan ve sömürgecilerin geldiği Gacane kıtasına götürülen Teer Fradee rolünde olacağız. Hedefimiz ise özgürlüğümüzü geri kazanmak olacak.

baskilhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu